VI POWIATOWY KONKURS NA OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ

16. 12. 2016 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Niecieczy odbyło się uroczyste podsumowanie VI POWIATOWEGO KONKURSU NA OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ.

Pan Marek Ratyński, dyrektor szkoły, podziękował wszystkim uczestnikom konkursu za udział w konkursie, wkład pracy i kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, laureatom zaś wręczył nagrody i dyplomy.

Z ogromną radością informujemy, iż wśród laureatów znalazły się dwie dziewczynki z oddziału przedszkolnego w Skibniewie. II miejsce w kategorii przedszkoli zajęła Olga Maleszewska i III miejsce Róża Kuć.

Komisja oceniająca talent artystyczny uczniów, kreatywność i wyobraźnię oraz umiejętności manualne i plastyczne wybrała prace dziewczynek spośród ponad 200 nadesłanych na konkurs prac.

Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

E. Derlicka